Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań na nowym terenie niezbędne jest sprawdzenie go pod względem zalegających w ziemi niewybuchów oraz niewypałów. Korzystając z usług saperskich firmy ARGO-MIN tylko w ten sposób zapewnimy sobie bezpieczną pracę.

Zalegające niewypały lub niewybuchy mogą wyłącznie opóźnić realizację robót, na co wiele firm nie może sobie pozwolić, dlatego tak ważne jest usuwanie niewypałów i niewybuchów oraz utylizacja materiałów wybuchowych przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac na danym terenie. W ten sposób niwelujemy jakiekolwiek zagrożenie dla ludzi oraz sprzętu.

Imię
E-mail:
Telefon*
button_5

Bezpieczeństwo inwestycji ← dodajemy

Należy również wiedzieć, iż według polskiego prawa każdy inwestor, czy właściciel nieruchomości zobowiązany jest do zapewnienia bezpieczeństwa każdej osobie, która przebywa bądź wykonuje prace na jego terenie. Dodatkowo nałożony jest również na nich obowiązek rekultywacji gruntu.

Usuwanie materiałów wybuchowych

Firma ARGO-MIN świadczy usługi nie tylko z zakresu usuwania materiałów wybuchowych – następnym krokiem jest identyfikacja znalezionych przedmiotów pod względem zagrożenia, a także ich wywóz oraz zniszczenie. Cała praca jest dokładnie monitorowana, a po jej zakończeniu zostaje sporządzona dokumentacja, zawierająca szczegółowy opis działań.

Wszelkie czynności podejmowane są wyłącznie przez doświadczonych saperów, którzy zajmują się wykonywaniem tego rodzaju zadań na co dzień. Całe zadanie organizowane jest w ten sposób, aby jak najbardziej dopasować się do oczekiwań klienta, a także realizowane jest terminowo, aby nie opóźniać jakichkolwiek prac na danym terenie.

Wiadomo, iż podejmowanie takich działań na własną rękę mija się z celem – mocno zanieczyszczony teren, torfowiska, rozbudowana infrastruktura, czy linie wysokiego napięcia znacznie utrudniają wykrycie tradycyjnym detektorem jakichkolwiek przedmiotów w ziemi. Firma ARGO-MIN dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz posługuje się technikami, które bez problemu umożliwią rozpoznanie wszystkich niewybuchów w ziemi, a także usunięcie ich z terenu.

W ten sposób inwestorzy oraz właściciele nieruchomości mogą uniknąć wysokich kosztów, które związane byłyby na przykład z wydłużeniem czasu pracy na danym terenie.